CENÍK 

Veškeré služby nabízím v online podobě. 

Jednorázové koučovací sezení 1 x 60 min  .......... 1500,- Kč 

Poznej svou ideální klientku    2 x 75 min  .......... 3000,- Kč 

Koučovací sezení: Najdi, čím začít 3 x 60 min ......... 4000,- Kč

Koučovací sezení: Vytáhni své podnikání ze šuplíku 6 x 60 minut ...... 6000,- Kč  


Objednané sezení je možné stornovat při dodržení níže uvedených podmínek.

Omluva více jak 48 hodin před objednaným termínem není nijak účtována a je možné termín přeobjednat nebo zrušit.

Omluva 48 až 24 hodin před objednaným termínem je účtována částkou odpovídající 50% z ceny dohodnutého sezení.

Omluva méně než 24 hodin před objednaným termínem je účtována plnou částkou dohodnutého sezení.

Rezervací termínu sezení akceptujete výše uvedené storno podmínky. Platbu za objednanou službu je možné provést pouze převodem na účet, a to vždy před plánovaným sezením. Objednávejte se prosím pouze na e-mailu marketa@zitnikovamarketa.cz nebo přes stránku Moje služby. 

REFERENCE

Navazuji na dnešní koučink. Chtěla bych ti ještě jednou moc poděkovat, jak jsi mě při rozhovoru skvěle vedla a povedlo se mi tak vyřešit mé otázky. Děkuji za tvé skvělé tipy, jak do mé plánované akce vnést hravost, lehkost, legraci. Moc si vážím tvé práce a také toho, jaké z tebe šlo při našem rozhovoru nadšení. Koučink s tebou bych doporučila všem, kteří se cítí nejistí a potřebují trochu „nalít krev do žil" Díky, Olie
Olga Pfaurováprůvodkyně Feng Shui
S Markétou Žitníkovou jsem měla konzultaci na téma: Moji vnitřní sabotéři. Markéta skvěle načetla mé sabotéry a hlavně mi dala užitečné tipy, jak s nimi komunikovat a dál pracovat. Pokud přešlapujetě na místě, váháte nebo jste se zasekli, s Markétou se určitě zase rozjedete. Pro mě to byla a je velmi přínosná a příjemná konzultace, kdy jsem si uvědomila, že neexistují vnější překážky a vše je jen v mé hlavě. Markétu opravdu doporučuji.
Lenka Hilgerovákouč, lektor, psychoterapeut
Pro koučování s Markétou jsem se rozhodla kvůli tématu sabotérů, které mi přišlo zajímavé. Chtěla jsem využít zacílení na tuto oblast, abych se mohla posouvat jako člověk v osobním i profesním životě. První hodina pro mě s Markétou byla poměrně náročná, protože jsem se zaměřovala spíše na své okolí než na sebe. Markéta mi svým energickým způsobem nastavila zrcadlo. Po této hodině jsem si uvědomila, že pokud se chci rozvíjet a sama posunout, musím se zaměřit na sebe. Že to je nejen v pořádku, ale hlavně potřeba. Ta první hodina pro mě byla těžká, ale jsem za ní nesmírně vděčná. Markéta mi sedla jako kouč i jako člověk, kterému jsem důvěřovala. Cítím na sobě, že jsem udělala velký pokrok.
Anna Dohnaloválektorka tance
Zažila jsem s Markétou 60 minut a pokud hledáte oporu, jak se Sabotérů zbavit, doporučuji se na ni obrátit. Markéta mě vyvedla ze zákoutí myšlenkových iluzí, na které jsem si sama nedohledla. A jakmile jsem je díky Markétě objevila, určila jsem si akční kroky jak situaci s přehledem zvládnout a zaměřit se na své priority pro danou situaci.
Anna Novotnákoučka, lektorka a propagátorka brain-based komunikace www.annanovotna.cz
Než jsem začala s Markétou pracovat na svých strašácích v hlavě, byl pro mě problém i dát příspěvek na soc. sítě, a tím ukázat světu svoje výrobky. Navíc její vnitřní energie a podpora mě vždy nakopne i v těch horších dnech.
Monika Podhorskápodnikatelka - mokidesign
Když jsem měla s Markétou koučování, neměla jsem žádné konkrétní očekávání, jen téma které chci probrat. Markét je velmi vnímavá a krásně vše do sebe zapadalo. Pomohla mi zorientovat se v situaci, kterou jsem řešila a hlavně cítit se dobře v tom řešení, které jsem si pro sebe vybrala. A já jsem si jistější tím, co jsem si zvolila a jsem si i jistější sama sebou. Děkuji Markéto
Markéta Vávrová podnikatelka - www.marketecka.cz
Na Markétu jsem se obrátila když jsem řešila problém s prodejem. Kdy v určitém okamžiku cítím hněv a potom toto způsobí ztrátu klienta. S Markétou jsme probraly situace a pojmenovaly je. Našly jsme i "premoniku" , která ráda obviňuje mou radost a mění ji v hněv. Pokud potřebujete vyřešit něco k čemu nemůžete najít důvod, doporučuji Markétu.
Jana Bakičová - Bielikovácertifikovaná lektorka Enkaustiky
Mám za sebou konzultaci s Markétou, kde jsme řešily zejména můj "to-do" list, který je neustále přeplněný. Markéta mi dala tipy, jak se seznamem úkolů pracovat, aby to bylo efektivní, systematické a abych se z toho nezbláznila. Také mi pomohla uvědomit si své životní priority a myslet v tom neustálém shonu sama na sebe a na rodinu. Uběhlo už několik dní, a mohla jsem si vše vyzkoušet v praxi a ono to opravdu funguje. Přitom to jsou bych řekla maličkosti, které jsem změnila, ale ty maličkosti bych bez Markéty sama neobjevila. Pokud také potřebujete vyladit "work- life balance", tak vám Markétu rozhodně doporučuji.
Ema Pantiepodnikatelka